Top

Regióny

Sieť bude pôsobiť vo všetkých okresoch a vo svojej činnosti sa zároveň bude orientovať na prirodzené regióny Slovenska. Medzi našich predsedov Miestnych centier patria:

Bánovce nad Bebravou Alena Strempeková astrempekova@siet.sk
Banská Bystrica Ladislav Lukáč llukac@siet.sk
Bardejov Ján Maník jmanik@siet.sk
Bratislava V Michal Radosa mradosa@siet.sk
Bytča Július Kozák jkozak@siet.sk
Čadca – mesto Marcel Šulo msulo@siet.sk
Čadca – okolie Ľubomír Kubla lkubla@siet.sk
Dolný Kubín Michaela Porvichová mporvichova@siet.sk
Dunajská Streda Soňa Szabadosová sszabadosova@siet.sk
Galanta + Nové Zámky František Gögh fgogh@siet.sk
Gelnica Radoslav Dlugoš rdlugos@siet.sk
Hlohovec Martin Červenka mcervenka@siet.sk
Košice II Igor Jutka ijutka@siet.sk
Košice IV Miroslav Šrámek msramek@siet.sk
Kysucké Nové Mesto Anton Tkáčik atkacik@siet.sk
Levoča Júlia Čurillová jcurillova@siet.sk
Lučenec Karol Glezgo kglezgo@siet.sk
Malacky Bronislav Vosátko bvosatko@siet.sk
Michalovce Valér Cibere vcibere@siet.sk
Partizánske Ľubomír Fiksel lfiksel@siet.sk
Pezinok Tomáš Vlachovič tvlachovic@siet.sk
Piešťany Samuel Vavrík svavrik@siet.sk
Revúca Miroslav Juríček mjuricek@siet.sk
Rimavská Sobota Ján Chovanec jchovanec@siet.sk
Rožňava Miloš Zagiba mzagiba@siet.sk
Sabinov Jozef Kamenický jkamenicky@siet.sk
Senec Ferdinand Turinič fturinic@siet.sk
Skalica Tibor Martinčič tmartincic@siet.sk
Snina Erik Cap ecap@siet.sk
Sobrance Peter Kužma pkuzma@siet.sk
Spišská Nová Ves Marcel Kacvinský mkacvinsky@siet.sk
Stará Lubovňa Jozef Havrila jhavrila@siet.sk
Stropkov Dušan Lukáč dlukac@siet.sk
Svidník Adrian Gužo aguzo@siet.sk
Šaľa Vladimír Jóri vjori@siet.sk
Topolčany Michal Fajin mfajin@siet.sk
Trnava Otto Hodulík ohodulik@siet.sk
Turčianske Teplice Tibor Lettrich tlettrich@siet.sk
Veľký Krtíš Jozef Filkus jfilkus@siet.sk
Vranov nad Topľou Jozef Kulan jkulan@siet.sk
Žarnovica Juraj Valentovič jvalentovic@siet.sk
Žiar nad Hronom Luboš Kürthy lkurthy@siet.sk