Top

Predstavitelia

Zakladateľov #SIETe spája presvedčenie, že verejná služba by mala byť priestorom pre aktívny a kompetentný výkon z ktorého budú mať občania Slovenskej republiky konkrétny osoh. Preto do svojich radov voláme ľudí, ktorí si trúfajú práve na takýto typ odbornej a poctivej služby.

Veríme na silu životnej a odbornej skúsenosti a chceme sa v našom úsilí opierať aj o ľudí s praktickou komunálnou skúsenosťou. Práve oni sú nositeľmi bezprostrednej spätnej väzby od občanov a poznajú rozdielne potreby slovenských regiónov. Rovnako tak potrebujeme do verejnej služby ľudí s energiou a novými nápadmi. Náš plán obnovy Slovenska tak bude vychádzať zo skúseností a zručností ľudí, ktorí majú cit pre verejný priestor a vedia ako na to!

Predsedníctvo #Siete

Na základe volieb, ktoré sa uskutočnili 13. augusta 2016 na 3. #SIEŤ sneme dostalo poverenie toto zloženie Predsedníctva:

Roman Brecely

Roman Brecely

predseda #Siete

Narodil sa v roku 1966 v Zálesí. Vyštudoval fakultu technológie na bratislavskej Slovenskej technickej univerzite (STU) v Trnave a skončil City University, Seattle, Washington v USA, v špecializácii marketing a ekonomika. Pôsobil ako manažér v Slovnafte, či riaditeľ marketingu a konateľ spoločnosti. Roky zastával posty na významných manažérskych pozíciách nadnárodných spoločností v priemysle a energetike na Slovensku a v Českej republike. V rokoch 2009 až 2014 bol v spoločnosti ČEZ a.s. zodpovedný za riadenie investičných procesov a vecné riadenie dcérskych spoločností vrátane ČEZ Bohunice, Jadrová energetická spoločnosť Slovensko (JESS) a iné.

Prečítajte si viac Facebook

Martin Červenka

člen Predsedníctva #SIETe

Ladislav Lukáč

člen Predsedníctva #SIETe