Top

Články

25Okt

Petícia Siete mala zmysel

Dnešný deň je dôkazom toho, že trpezlivá práca pre dobrú vec má zmysel. Ďakujeme všetkým, ktorí podporili petíciu Siete za vylúčenie schránkových firiem z obchodovania so štátom a pomohli presadiť protischránkový zákon. #Sieť spustila verejnú kampaň za vylúčenie schránkových firiem z verejného priestoru 1.07.2015.Pod petíciu sa podpísalo vyše 100 000…

4Aug

Výstava diel postihnutých umelcov na MDVRR

Tento týždeň sa koná na Ministerstve dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR prezentácia hendikepovaných umelcov Slovenska, ktorú pripravila Slovenská agentúra na podporu zdravotne postihnutých občanov pod vedením predsedu agentúry Arpáda Beníka.

13Júl

Štátny tajomník Jozef Kamenický na medzinárodnej konferencii v Holandsku

Štátny tajomník Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky Jozef Kamenický sa v dňoch 5.–6. júla 2016 zúčastnil ministerského stretnutia na vysokej úrovni v rámci medzinárodnej konferencie “Investovanie Africkej únie (AÚ) a EÚ do budúcnosti potravinovej sebestačnosti”, ktorú zorganizovala holandská vláda v spolupráci s Africkou úniou a Európskou komisiou.

27Jún

Jozef Kamenický navštívil tradičnú regionálnu výstavu

Na farme Kamenica (okres Sabinov) u manželov Angelovičových sa dňa 17. júna 2016 konala Regionálna výstava oviec a kôz spojená s Nákupným trhom baranov. Účasť bola podporená aj zástupcami Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky na čele so štátnym tajomníkom Ing. Jozefom Kamenickým.

1Jún

Procházka v Sarajeve podporil Lajčáka

Dnes v Sarajeve skončilo výročné zasadnutie Parlamentného výboru Stredoeurópskej iniciatívy. Do záverečnej deklarácie sa dostal aj návrh vedúceho Stálej delegácie NR SR pri SEI Radoslava Procházku o osobitnom význame slovenského predsedníctva v Rade EÚ pre ďalšie posilňovanie vzťahov Únie so Západným Balkánom.